Najpierw brak popytu zepchnie kurs do 10-12gr. W arkuszu na 12,13gr niema praktycznie akcji a potem może być podbitka. Jak widać nie ma siły przebić 18gr dlatego wywalali w piątek po 17 ale tu tez kończą się chętni do kupna.
Potem jakaś podbita i będziemy zarobieni