Dnia 2016-05-02 o godz. 10:36 ~kupujcie napisał(a):
> nikt mądry nie wywali :)
> ludzie się boją sternika -
> przebije 20 cia i samo poleci
NA 17 gr niema nic,okruszki, po 18 nie może się przebić od kilku dni czyli będzie spadać. Na 12,13 ledwo co akcji. Nie ma siły rosnąc będzie spadać, kwestia dni, trudno.
A 20gr możliwe po spadkach.