Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,27 zł , zmiana od tamtej pory: -96,30%

Re: O której godzinie walne ?

Zgłoś do moderatora
Ja wszystko dobrze rozumiem kolego..euvick bierze za darmoche spolke zalezna..Qumak idzie do piachu bo nawet fundy odstapily od glosowania nad ciagloscia skoro jest upadlosc, a emisja lezy w knfie niedopuszczona, tam trzeba zrobic aneks bo byla pisana na potrzeby laczenia z euvickiem a jak zauwazyles laczenia nie ma, więc , pozatym komu sprzedaliby te akcje , Tobie..wackowie czy komu innemu..zeby rozprowadzic emisje musi byc restrukturyzacja..i pozytywne informacje..pod co sie pytam,, bo dwa miesiace temu wiedzialem lub przypusczalem pod co teraz tego nie widzę..zadzwon sam i spytaj sie czy knf dopuscza emisje spolki ktora upada, bedziesz mial odpowiedź..juz pisalem tu komus mniej bajania a trzezwego patrzenia widze..bo mam wrazenie , ze ty patrzysz ale nic nie widzisz i tu jest problem..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUMAK 0,00% 0,01 2019-08-21 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.