Jak byś dokładniej się wczytał we wszystkie posty to byś wiedział,że to nie moje słowa.Zacytowałem ten tekst ,bo miałem odpowiedzieć,ale brakło mi czasu i niopacznie wsłałem to na forum.Jesteś zwykłym cieciem,który nawet forum nie umie przypilnować.Uczył Marcin Marcina,a sam głupi jak świnia.Niektórzy znowu zarobili na Centku,a Ty dalej PiSujesz farmazony,nawiedzony pajacu.WiG-20 już wylazł Ci bokiem,wielki graczu,od siedmiu boleści?Kto Cię rzeźbił,że tak spartolił?