Pytałem sie ciebie bo jestes posiadaczem Centka od dosyć dawna i jednym z piszącym nie obrazliwie i wysmiewających innych . Jezeli podchodzisz do swoich pieniedzy jak piszesz to gratuluje nie kazdy tak potrafi ale też nie ma co dziwićsię sflustrowanym posiadaczom którzy zakupili po 50 gr i wyzej że swoje żale wylewają ,kazdy ma inne podejscie do swojego zainwestowanego czasami nie jak w twoim przypadku zbednego pieniadza.Moze kiedys ten gniot jak go okresliłem ruszy chociaz pare grosików do góry czego tobie i wszystkim posiadaczom życze pzdr.....