....., jaki jesteś GAMOŃ. Dałeś temu wyraz w swoim poście. Tylko wyjątkowy GŁĄB może napisać, że po 3 latach oczekiwania nie ponosi straty , bo........nie sprzedał akcji - mało, podobno nawet uśredniałeś ?. A zmarnowanego czasu, pajacu nie liczysz ?!. A utracone, ewentualne korzyści w przypadku inwestycji w coś innego, to .........niby nic. Tak uważać ,jak ty, może li tylko wyjątkowy NIEUDACZNIK. Do tej pory uważałem, że jesteś nieprzyjemny dla piszących prawdę o Centku na zasadzie przekory, ale teraz już wiem , że jesteś klasycznym zasrańcem tego forum. I co ciekawe: masz wielu popleczników, tak samo umoczonych w gównie ,jak ty i podobnie do ciebie piszących. Napisał ktoś wcześniej: " takie z Centka gówno , jakie jego osrani (przez cwaniaków) .....akcjonariusze". Napiszę krótko: PRAWDA.