Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,83 zł , zmiana od tamtej pory: -83,70%

Re: No i wszystko jasne

Zgłoś do moderatora
Dla zainteresowanych i dla porządku wklejam fragment "uspokajający"

Zawarcie umowy inwestycyjnej związanej z możliwym pośrednim nabyciem akcji Emitenta
2017-02-01 18:16:00
[...] Zgodnie z Umową Inwestycyjną, w razie dokonania wyżej opisanej transakcji, Pan Michał Wuczyński i Pan Andrzej Wuczyński będą posiadali pakiet łącznie 15% akcji Emitenta w wyniku ich nabycia od Petrofox, kontrola nad zarządzaniem Emitentem pozostanie w gestii Pana Michała Wuczyńskiego i Pana Andrzeja Wuczyńskiego, Pan Michał Wuczyński pozostanie Prezesem Zarządu Emitenta a Pan Andrzej Wuczyński będzie nadal pełnił funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej. Nadto, zgodnie z Umowa Inwestycyjną, struktura organizacyjna Emitenta pozostanie bez zmian, Emitent ma kontynuować dotychczasowe kierunki działalności budowlanej oraz specjalizacji kubaturowej, przemysłowej i ekologicznej z uwzględnieniem planu dynamicznego rozwoju działalności w zakresie budownictwa mieszkaniowego.

Powyższa informacja jako pośrednio dotycząca Emitenta została uznana za informację poufną jako mogąca mieć wpływ na cenę akcji Emitenta.
  • No i wszystko jasne Autor: ~literat
  • Re: No i wszystko jasne Autor: ~budowa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.