Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,83 zł , zmiana od tamtej pory: -83,70%

No i wszystko jasne

Zgłoś do moderatora
Znamy już więcej szczegółów. Ta poranna panika była zbyteczna. Jeden z kolegów na forum niepotrzebnie przestraszył drobnych akcjonariuszy widmem czarnego scenariusza jaki dokonał się na Variancie. Druga część zamieszczonego komunikatu wyjaśnia wiele. Awbud będzie kontynuował dotychczasową działalność pod dotychczasowym kierownictwem. Zmieni się tylko struktura akcjonariatu. Prognozowałem to już półtora roku temu :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00