Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,37 zł , zmiana od tamtej pory: 0,67%

Re: Nikutta, szefowa DB Cargo wywalona

Zgłoś do moderatora
Na razie, to ja mam rację. W przeciągu 12-14 miesięcy, to tylko na kółeczkach można tutaj zarobić.
Tacy, z Was fachowcy od giełdy, a gdzie te pisane 28, 45, 67 PLN?
Rozumiem, że polecieliście na fali entuzjazmu w lecie 2024, a teraz Wasza kasa marnieje. I tylko, dlatego, że nie znacie kolei, PKP CARGO, nie wiecie jak tam się pracuje, jak podchodzi się do swoich obowiązków, jak pracownicy mają w.... ne na własną firmę.
Jaki akcjonariusze, trzeba było być bardziej aktywnym na WZA, a nie pisać tutaj pierdoły, za piedołami.
Psychiatra miałby dużo do powiedzenie, jakby od 15 miesięcy czytał to forum.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,42% 16,48 2025-10-28 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.