Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,30 zł , zmiana od tamtej pory: 24,08%

Re: Niestety do następnego ESPI kurs będzie powoli spadał

Zgłoś do moderatora
Ale co ty porównujesz pure i bumech obok medinice? Medinice teraz robi badania kliniczne, jak je przejdą to sprzedadzą CC albo i nie sprzedadzą. Jak sprzedadzą to zarobimy tutaj dużo, a jak nie to stracimy i będziemy czekać na kolejne projekty z wirtualnym minusem na koncie. Tyle i aż tyle, więc nie ma sensu sprawdzać tutaj notowań bo do czasu rozwiązania kwestii sprzedaży tutaj nic na kursie ciekawego się nie wydarzy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE 3,90% 12,78 2025-12-05 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.