2,42...
mocne wybicie z kanału dołem i rgr...
http://at.biznesradar.pl/0d93f3b3041b02f13d512f211e8958fc.png
ciekawe, czy 2,40 obroni się...
ale jeśli po sesji ukaże się jakieś info, to niektórzy mogą potem żałować, ze nie ratowali kasy, jak wielu z tych, co zastanawiało się nad sprzedawaniem przed dywidendą...