Dzięki, Rychu, za dobre słowo... ;)
Jasio-uśredniaczek nagania dywidendami, a kurs nie rośnie po odcięciu.
Ta spółka ostatnio nie interesuje ani grubych, ani chudych.
Trzecia kolejna sesja na wolumenie pozniżej 10 K.
To jakby jeden leszczyk sam ze sobą bawił się na groszowej różnicy z nadzieją, ze ktoś przyłączy się do zabawy, a on wreszcie coś sprzeda.
No i, jasiu-uśredniaczku, nigdy nie bawię się w prognozowanie dywidend czy kursów. Jesteś zbyt długo na forum, bys nie wiedział, że takie trzepakowe wróżenie mnie nie interesuje.