Dnia 2016-07-16 o godz. 22:30 ~wykres napisał(a):
> nigdy nie bawię się w prognozowanie dywidend czy kursów. Jesteś zbyt długo na forum, bys nie wiedział, że takie trzepakowe wróżenie mnie nie interesuje.
>
Przeczytaj dobrze kilka razy, zanim rychu wyjedziesz kolejny raz z wazelinką do wykresa :))))))))))))))
Zanim się sprawdzi jakaś prognoza trzeba coś prognozować :)))))))))
A ja prognozuję że kupując dzisiaj dostanę ze 14% dywidendy za rok :))))))))))))))))))