Jasiu prognozowac to my sobie wszyscy możemy ty prognozujesz dużą dywidende za rok a niby po czym po tych spadkach i slabej kondycji daty ------a ja prognozuje ze dywidendy moze wcale nie byc a kurs moze wyladowac na 1 zl i co dalej bedziesz usrednial i wmawial sobie i innym ze zyskujesz Jak za kilka dni zobaczysz wyniki to dopiero bedzie mozna osiwiec