Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: 1,69%

Re: nawet przy informacji o umowie

Zgłoś do moderatora
Ech ludzie, szkoda waszego pisania na forum, ... jak ma rosnąć będzie rosło, ... jak ma spadać będzie spadać ... i nic wasze posty nie zmienią. Skoro piszecie to macie akcje kupione w przedziale 1,40-2,20 ... i macie ból sprzedać ze stratą czy trzymać. Jeśli ktoś uważa, że akcje są tanie i warte do kupna to nie będzie o tym pisał tylko po cichu kupował. Zawsze można co miesiąc parę złotych odłożyć. Jeśli zaś chcecie sprzedać w grudniu bo potrzebna wam jest kasa na święta to uzyskacie cenę 1,10-1,30 ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.