Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,13 zł , zmiana od tamtej pory: 6,19%

Re: nawet przy informacji o umowie

Zgłoś do moderatora
Ktoś zbił kurs nakładem ok 60 zł :) Myślę, że nie ma co pękać. Umowa o wartości 11 214 555,00 złotych netto, o której dziś społka poinformowała, przy tej kapitalizacji spółki może się jeszcze przełożyć na kurs. A swoją drogą główny akcjonariusz ma, wg stooq, niespełna 65% głosów, czy nie myślicie, że pilnowanie kursu może dać do myślenia, czy za rogiem nie czai się jakieś np wezwanie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.