Dnia 2016-05-11 o godz. 17:08 ~abc napisał(a):
> A czemu nie było przerzucania akcji z kieszeni do kieszeni? Czemu nie było robienia sztucznego handlu?
przecież jakiś leszczyk bawił sie dziś za kieszonkowe
inni go olali i nie podłączyli sie do zabawy
i może nawet zrozumieli, ze takie durakowate zabawy tylko zniechęcają do wchodzenia w walor
ale jeszcze nic straconego - przypuszczam, ze po raporcie zacznie się mielenie i korzystanie z okazji do wywalenia....