nie sądzę by wyniki cokolwiek teraz zmieniły, dobre czy średnie każdy będzie interpretował po swojemu... raczej wątpię by IQ był jakiś wyśmienity ogólnie w branży był marazm no ale w innych krajach mogło być lepiej. Co jest powodem że cała gpw jest taka słaba ?? czy winę ponoszą obecnie rządzący którzy wykurzyli część kapitału zagranicznego ?? abc data nie urośnie jak sentyment się nie zmieni nawet wyniki znacznie lepsze od oczekiwanych nie odpalą znacznie kursu. Brak kupujących można odczuć na większości spółek.