znów nie masz racji...
stały nick mam tylko na dacie, na innych watkach wymyślam sobie na poczekaniu - nie mam obowiązku zawsze pisać pod tym samym
taki kapryśny jestem... ;)
chcesz pracować u tomka? - aplikuj, ja nie jestem zainteresowany, lepiej mi sie trafiało... ;)
no i szukaj mnie na forum wp.pl... - powodzenia! ;)
i jeszcze coś - jak zobacze twoje 4,67 (za jedną akcję!) to znikne z wątku ;)