Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Naprawde ale maja rozum po 0,06 oddawac!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2013-03-18 o godz. 12:04 ~trolo napisał(a):
heh dobre...
tu drugiego gracza już nie
> ma...
myślenie pozytywne to dobra rzecz....
czy 0,07 gr to
> nie jest "odpowiedni moment"? ..możesz
> milionami brać ..... :))))
każdy scenariusz powinno się
> brać pod rozwagę...
jeżeli faktycznie byłbyś
> długoterminowym ...wnikliwym ...obserwatorem to dawno
> powinno cię tu nie być...nochyba że jesteś wyłącznie już
> obserwatorem... :)))
-po pierwsze pokaż mi info o pozbyciu się akcji przez Moskę lub Kościuszkę
dla uściślenia nie chodzi mi o te marne kilkadziesiąt tysięcy sztuk akcji!!!
-po drugie to jest tylko to co deklarują oficjalnie ;)
-po trzecie obserwowałem długo i zacząłem wchodzić od 0,11, po 0,07 też dobierałem,
a jak spadnie niżej to też na pewno dobiorę

W przeciwieństwie do ciebie ~trolu nie jestem naganiaczem (lub frustratem po nieudolnych inwestycjach), który swoje żale wylewa na forach :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLJADLO 0,00% 0,01 2013-08-14 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.