Pitu, pitu... Pitolisz tak już od 5 miesięcy. Że już, za chwileczkę, może jeszcze w czasie tej sesji. Tymczasem prezes zrobił cię w na miękko. Przecież w tej pseudospółce nic się nie dzieje. Czy poinformowali o jednym chociaż zakończonym projekcie, skonstruowanym urządzeniu, jednej - konkretnej umowie (nie wspominam nawet o tej z SAH - bo to śmiech na sali, nawet zaliczki porządnej nie dostali). Znasz jakikolwiek wynik umowy o współpracy z PGNiG Termika, Amerykanami, a co na froncie walki z panelami PVT, spalarniami śmieci? Kończ waść, wstydu oszczędź...