Niewazne dzis czy za miesiac, wazne ze zlotowki beda jak dojda kolejne umowy a na 10mln zl na microturbiny gazowe w kazdej chwili moze sie pojawic, naganiajcie dalej czekacie na nizsze ceny a ich nie ma predzej kupicie po 1zl niz po swoje wymarzone 10gr, sam bym chcial po 10gr dobrac mocniej ale to raczej malo realne ale wszystko mozliwe, chyba ze na dniach pojawi sie umowa to pojdzie na ok 1-2zl i przewiduje korekte wtedy.. dla posiadaczy termo pozostaje czekac i dobierac poki tanio jeszcze przed wybiciem, przed umowa, umowami bo na 1 sie nie skonczy przeciez, narazie byla 1 wiadomo ze maja sprawne urzadzenie i to wystarczy, w tym roku umowy z pgnig powinny sie pojawiac wiecmysle ze 2-3zl minimum bedzie kwestia czasu, wiem ze nie jest to tyle warte a czy jest tyle wart columbus prawie 1mlnd kapitalizacja i tylko kilka mln zl zysku balon jak nic podobnie jak cdprojekt, mielismy boom na gry(w sumie jeszcze to dziala) teraz przez kilka lat boom na OZE bedzie..