Pzed wrzesniem pisal ze beda umowy i byla umowa i 100% uroslo z 26 na 51gr w 2 sesje, teraz pisze ze beda kolejne umowy i nie na niecaly 1mln zl jak poprzednio a na ok 10mln zl to jak masz rozum to wiesz dobrze ze nie urosnei tylk o100% a min 300-500% po tak duzej kwocie ale czekaj dalej na umowe kup se drozej czego Ci zycze, ja wole miec po 30gr i nizej nize po 1l i wyzej wtedy trzeba sprzedawac a nie kupowac a ludzie odwrotnie mysla, wiekszosc sie myli i sa w bledzie i traci, tylko mniejszosc zarabia na gieldzie:)