Jasne zgadzam się z tobą i też jestem rozgoryczony postawą zarządu wobec akcjonariuszy, obecnie co byśmy nie napisali to nic nie zmienimy, czekamy do wyników. Uważasz że jak podwyższyli cennik o 20% to wyniki nie będą o tyle wyższe morze i masz racje lecz uważam że jednak będą znacząco wyższe o ile to zobaczymy, nawet gdy biznes nie wróci do wzrostów to i tak wcześniej czy później kurs odbije do pewnych poziomów tu dywidenda będzie ludzi trzymać.