Narazie wszystko na małych obrotach, czyli dużego kapitału brak (był wcześniej i wyszedł) to też nie efekt jak to pisali SaaSokalipsy czy jakoś tak . Głównie to wina zarządu który naopowiadał bajek i tego nie dowodził przez kilka kwartałów z rzędu. Będzie ciężko odzyskać zaufanie do spółki i jeden kwartał pewnie nic nie pokaże. Narazie jedyne co widać to mamy sporo zmian i niewiadomo co z nich wyjdzie -pewnie też nie dowiemy się o tym przy najbliższych wynikach , tylko dużo później.