Ja czekam do października i uciekam, szkoda czasu . Jak odbije to pomyślę czy nie zostać dłużej, napewno będę patrzył mocno na wyniki za aktualny kwartał. Zwolnienie działu sprzedaży może oznaczać tyle że nie udaje im się pozyskać dużych klientów, dlatego próbują zmian .