Dokładnie brak obrotów i to się prawdopodobnie nie zmieni do wyników, ciekawe dlaczego wcześniej nie podjęli decyzji o likwidacji zespołu tylko teraz i czym to jest spowodowane czy widzą że idzie kiepsko i tną koszty albo wiedzą co robią i planowali to i przygotowywali się do tej sytuacji, powinien być opublikowany komentarz zarządu którego nie ma tylko na x jest że wytłumaczą wszystko na konferencji po kpi, podwyżka i zejście z kosztów szczególnie zlikwidowanego zespołu wyniki poprawi pewnie sporo na plus,lecz pozostaje niepewność co do pozyskiwania klientów enterprise, i w ogóle jak to będzie szło, niestety znów trzeba czasu wszystko wskazuje na to że do końca roku będzie konsolidacja na kursie obym się mylił, uważam że wyniki za 2026 i 2027 będą na tyle dobre żeby powrócić do wypłaty dywidendy pod 6zł ale co z tego jak zaufania nie ma do text.