To że zwiększyli o 20 % cenę za livechata nie oznacza że wyniki będą o 20 % wyższe. Raz odejście klientów po podwyżkach , Dwa ci co opłacili livechat wcześniej zapłacili jeszcze po starych cenach , trzy nie tylko z livechata spółka pozyskuje pieniądze. Najbardziej rozczarowuje niestety nowy produkt który z tego co wychodzi nie do końca się sprzedaje jak powinien , mija rok od debiuto i nie wiemy kompletnie nic o akwizycji text app , z kwartału na kwartał przenoszą oczekiwania co do pozyskiwania nowych klientów. Kpi za 1 kwartał to moim zdaniem być albo nie być jeśli chodzi o kurs spółki. Sam biznes ma się dobrze i zarabiają na tym furę pieniędzy, ale nikt w to nie zainwestuje jeśli będzie widać że spółka się zwija .