Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,00 zł , zmiana od tamtej pory: 44,24%

Re: Możliwy 50% wzrost zysku w 2 kwartale 2019 ? Partnerzy wakacje.pl

Zgłoś do moderatora
Karolek, nasze rozważania są poparte faktami, tym co już się stało. A faktami jest to, że jak nowe boeingi zostały uziemione, to enter przejął loty innych linii lotniczych, sam kupił szwajcarską linie lotniczą, żeby wejść na inne rynki, ma nowe, większe umowy w największymi biurami w Polsce. Ostatni raport z wynikami był rekordowy, nawet Enter był lekko zaskoczony, że było aż tak dobrze. A teraz wyskakujesz że jakieś biuro z którym Enter nie ma żadnych powiązań, będzie miał wpływ na jego wyniki... no gdzie? Ewentualnie, jak jakiś partner entera przejmie klientów, to jedyne co enter może zrobić to więcej zarobić. Aktualnie kurs akcji jest mocno zaniżony, ostatnia wycena była na poziomie 41 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -0,63% 47,60 2023-09-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.