Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,50 zł , zmiana od tamtej pory: 29,01%

Re: Możliwy 50% wzrost zysku w 2 kwartale 2019 ?

Zgłoś do moderatora
nie ma co naganiać, wyniki dadzą jasny przekaz, trzycyfrówka w przyszłym roku pewna.

Enter coraz lepiej radzi sobie na rynku czarterowym i w ostatnim z wywiadów ktoś z ENT mówił że Enter ma aspiracje odnotowywać zysk netto w każdym kwartale, najtrudniejszy Ikwartał ma być lepszy poprzez mocne wejście na trasy wysp kanaryjskich i zielonego przylądka, do tego dochodzi dotychczasowy egipt i izrael.

Po zwiększeniu 500+ i płacy minimalnej zapewne w miesiącach feriowych mocno wzrośnie zaiteresowanie wycieczkami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 1,78% 45,80 2023-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.