Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,70 zł , zmiana od tamtej pory: 35,91%

Re: Możliwy 50% wzrost zysku w 2 kwartale 2019 ? Partnerzy wakacje.pl

Zgłoś do moderatora
No ciekawie to wygląda, ale to pokażą dopiero w raporcie za ostatni kwartał 2019 i w raporcie rocznym. W raporcie 30 września, będzie już pewnie pokazane zyski z rynku zagranicznych Szwajcarskiego, możliwe że i Niemieckiego, plus wzrosty zysków na rynku Polskim związane z nowymi umowami z biurami Tui, Rainbow itd

Już jestem ciekaw, w Polsce coraz więcej ludzi wyjeżdża za granicę i w coraz to bardziej wyszukane kierunki, a wiadomo że im dalsze kierunki tym enter więcej zarabia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 1,78% 45,80 2023-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.