Pisząc o trzecim inwestorze odnosiłem się do ostatnich wpisów na tym forum Zbycha i jego 10 IP. Ta uwaga nie była do Ciebie, drogi Ferdynandzie.
I nie było żadnego OPR. :))
Co do drugiej uwagi - cytat z Twojej wypowiedzi:
"hala o wartości ok. 50mln zł (wraz z całością - domniemywam, że z linią produkcyjną i trele morele, ok. 80mln zł - którą pewnie już sprzedali) - centrum logistyczne ".
Linia produkcyjna do TV jest częścią składową tej hali. Jakby ją sprzedali, to byłoby info o tym - taka linia kosztuje parę ładnych baniek.
Wycena, którą kiedyś podawali, dotyczyła całego kopleksu produkcyjno-magazynowego, wraz z linią produkcyjną TV. I było to 50 mln. Za całość. A nie ok. 80 mln, jak napisałeś...
Kwota 80 mln nigdy nie padła.