witaj chłopie,
muszę koniecznie odciążyć ciebie od pracy, byś mógł więcej czasu poświęcać forum bankiera. forum zyska na 'jakości' wymiany opinii, ja będę miał kompana do prowadzonych dysput i nie będę musiał przeglądać stos bezwartościowych bzdur osób, które co 5 sek. zmieniają zdanie
ale, żeby nie było tak słodko... chłopie przeczytaj raz jeszcze dokładnie, to co napisałem. to już nie pierwszy przypadek, że odpisujesz szybciej aniżeli twój umysł przysposobi tekst, do którego chcesz się odnieść :) (żart)
dostaje od ciebie OPR za 'nowego inwestora', gdzie ja nie piszę o żadnym nowym, tylko o 3 i to w cudzysłowiu " " - z przekąsem do tematu pojawiających się inwestorów zewnętrzynych
to było primo
a secundo
nie poniosło mnie z 80mln zł - tylko napisałem dokładnie 50mln zł - doczytaj w nawiasie :)
co do reszty się zgadzam, że rabittów mniej - znaczy lepiej.