Dnia 2017-02-06 o godz. 20:13 ~lol napisał(a):
> Żeby kręcić kółka, trzeba mieć o tym jakieś pojęcie. Po tym co robił przed.południem widać, że to desperat. Jeszcze dwa dni takiej jazdy i targnie się na swoje życie.
Co prawda to racja, mówi się że kółko nic trudnego a jednak coś trzeba wiedzieć.
Żeby się nie rozdrabniać na tematy to odpowiem tęż reSzczawikowi, tak prawda na tym balonie kręcę a dokładnie kręciłem kółka od jakiegoś czasu i możesz mi wierzyć, że robiłem to z dużą przyjemnością i dla zabawy
linkZarobiłem... tak niej niż Ci co trzymali od dawna ale oni papier mieli od 0.04zł ja natomiast zacząłem od 0,4X zł.
A coraz mniejsze kółka kręciłem tylko z jednego powodu, ta firma jest gigantycznym balonem i właśnie robi innych ludzi w balony. Takie szczawie jak ty pomagali tylko trochę pompować.