Dnia 2017-02-06 o godz. 16:02 ~Dyrektor napisał(a):
.............. niestety ja w styczniu wyskoczyłem z tego w 90% a dziś pożegnałem ostatnie 10% :) przy 1.34zł dzięki wielki, że ktoś to zebrał.
>
Moc może i nie...;) ale....
biorąc twoje poniższe wpisy z nagonką na S przy poziomie już 50gr można przyjąć, że napisałeś nam szczerą prawdę... :)))))
idź synu i nie grzesz więcej.....w księdze killera jesteś na pierwszej stronie czy ojciec założyciel? ....buhahahaha
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-obstawiamy-korekte,23036275.html
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-ponownie-ostrzegam-nie-kupowac-powyzej-0-60-zl,23122991.html
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-no-i-jest-info,23127687.html
https://www.bankier.pl/forum/temat_mistrzostwo,23180385.html
no i twoje motto ...."i tak dalej..." buhahaha groszołapie!!!