Obiecywał INFO i widzę, że super info było, obiecywał 0.5litra ;) i jest rozlane 0.5.
Realnie na to patrząc przy tak potężnej emisji firma spokojnie może egzystować przez kolejne kilka lat a kurs ustawi się na pozycji 0.6 - 0.8 do kolejnej nagodnki pod kolejną emisję :)
Naprawdę było mi bardzo miło ze wszystkimi tutaj dyskutować, niestety ja w styczniu wyskoczyłem z tego w 90% a dziś pożegnałem ostatnie 10% :) przy 1.34zł dzięki wielki, że ktoś to zebrał.
Niech MOC będzie z wami ;) chociaż coś czuję, że MOC wyparuje już niebawem.