A co do naganiania na spadki :) to mogę pisać co chcę mając tyle akcji ile chcę ;) bo przełożenie takich bzdur jakie wszyscy tu wypisują na wzrosty/spadki w tej chwili jest już całkowicie marginalne.
Ale lubię ten klimat na NC, jest tu dużo weselej niż na głównym.