Cieszę się że mnie rozumiesz. Muszę jednak poruszyć jeszcze jeden problem. Bardzo kiepski arkusz po stronie popytu. Tak kiepski, że aż zachęca podaż do dostawienia zleceńc sprzedaży , w bezsensownej nadziei, że ktoś to weźmie hurtem. I tu mam apel do wszystkich którzy "wspierają " popytową stronę arkusza zleceniami na drugim czy trzecim czy jeszcze dalszym szczebelku aby robili to dostatecznie wcześnie .(najlepiej przed rozpoczęciem notowań, ponieważ na Miraculum najważniejsza jest pierwsza ( a także ostatnia ) godzina. TYle na dziś . Pozdro.