Dla tych którzy chcą sprzedać dziś Miraculum, uprasza się ich o ustawienie się w kolejce, a nie wykonywanie takich krzywych ruchów, jak sprzedaż po 1,01 czy 1,00 paru akcji, albowiem psujecie obraz AT. A tak poważnie to pora do góry, już trochę siedzimy na tym poziomie, jak sądzicie?