Masz rację - pora już iść do góry tyle że samo nie pójdzie. Jeżeli nikt nie bierze po 1.03 to znaczy nie ma chętnych na to aby kurs taki był osiągnięty. Jak widzę każdy chciałby aby kurs zszedł w dół to sobie tanio dokupi. Tyle że wtedy sytuacja techniczna ulegnie dalszemu pogorszeniu i wtedy można zostać z tymi "tanio kupionymi akcjami na dłużej. żauważmy, że jeżeli ktoś ma 100k to wzrost o 1 gr daje mu jeden tysiąc zł wzrostu wartości portfela.
natomiast spadek o 10gr . Może więc lepiej nie dawać hulać podaży ale konsekwentnie zdejmować z podaży poziom po poziomie. Dzisiejsze 30k po 1.03 nie stanowiło zapewne problemu dla 10 dżentelmenów po 3- 4 kilo każdy abardzo poprawiało sytuację techniczną . Ja san łyknąłem dzisiej ponad 20k po 1.01 ale brałem tez drobne ilości po 1.02 a także 1k po 1.03.