ADX Ty również masz rację, sam tak gram czyli w górę, ale mam wrażenie że mniejsi inwestorzy boją się ryzyka, czekają aż ktoś łyknie jakiś pakiet 100 tyś czy może dwa takie pakiety i Wiesz co by się u nas wyprawiało. A tak ludzie boją się już spekóły, tej złej, Wiesz niema na tej giełdzie chyba już żadnej spółki na której by się nie przejechano, bo Wiesz inna sprawa jak było na DGA że 3 dni z rzędu było ostro w górę, to czwartego dnia wiadomo było że musi być powrót, ale teraz widzę tak się gra że byleby podbić 5% zarobić trochę kasiory ożenić leszczy i płacz, i ludzie tego się boją. Tyle że na miraculum jest to pocieszające, że perspektywy są naprawdę dobre, i jest Sukacz a co by o nim nie mówili, niewierze że w ostatecznym rozrachunku nie będzie chciał zarobić a z nim my, On kupował w pakiecie po 1 zł wtopił 4 mln i ma jeszcze jakieś akcje z dawna, to rozumiem że również zależy mu na tym by spółka poszła do góry tak z 4 mln po 1 zł zrobiłoby się np 6 po 1,5 itd i to jest biznes, i widać że Pani prezes robi wszystko co może żeby tylko spółka wyszła z tej padaki.