Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,17 zł , zmiana od tamtej pory: -8,27%

Re: MAZUROWI NALEŻY SIĘ ZAPŁATA ZA INFO O TU 154M ŻE PALIWA NIE WLALI

Zgłoś do moderatora
A CO PREZES KACZYŃSKI TAKI NIEPRZYJEMNY I JAKO GIENIA PISZE? WSZAK TO JA PANU NAPISAŁEM JAK DOSZŁO DO KATASTROFY I JAK ZGINĄŁ LECH KACZYŃSKI, PREZYDENT RP. TO TRZYMAJ PAN FASON, BO ZA STO LAT TEGO BY NIE WYDEDUKOWAŁ PANA TAKI KUMPAN SZEW KUMISYJI, RASOWY DEBI LLO.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -0,18% 5,66 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.