Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,17 zł , zmiana od tamtej pory: -8,27%

Re: MAZUROWI NALEŻY SIĘ CIEPŁY BRĄZOWY KLOCEK OD JAKALY SZECHTERA

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-05-11 o godz. 00:48 ~GENIA napisał(a):
> ZA POSTOMUNE I CALUSKI JAK Z JARUZELEM

GENERAŁ JARUZELSKI BYŁ PRAWDZIWYM MĘŻCZYZNĄ, JA PAMIĘTAM W WOJSKU JAK BYŁEM 2,5 MIESIĄCA BO JARUZELSKI MNIE ZWOLNIŁ, GDYŻ BYŁEM POTRZEBNY JAKO KIEROWNIK WYDZIAŁU ANALITYCZNY GŁÓWNY SILNIKI 3 PZL, NA PRODUKCJI, A PO BADANIU NA IQ MIAŁEM 320, TO WSZYSTKO WSPIERAŁ MOCZAR BO TAKIE BADANIA ZROBIŁ WCZESNIEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 6. I POSZŁA TECHNOLOGIA PODZIEMNEGO GAZOWANIA WĘGLA W PZL I W 1990 WSZYSTKO BYŁO GOTOWE DO WDROŻENIA. A NOWY RZĄD I BALCEREK ZAKRĘCILI KASĘ. I TERAZ JEST JAK WIDAĆ, BRAK ENERGII DLA ENERGETYKI. A TU GIENIA MOGŁAŚ JUŻ GRYŹĆ ZIEMIĘ, GDYBY JARUZELSKI NIE OGRAŁ BREZNIEWA I ZACHOWAŁ SIĘ JAK ZELEŃSKI.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 1,07% 5,66 2023-02-07 15:09:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.