Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,60 zł , zmiana od tamtej pory: -5,18%

WŁADYMIROWI PUTINOWI NALEŻY SIĘ NAGRODA NOBLA Z EKONOMII, JAK ZAŁATWIŁEM

Zgłoś do moderatora
ZACHÓD. UDAŁO MI SIĘ TO PRZECZYTAĆ. RÓBEL JEST NA DEFLACJI OD Z PRZED WOJNY TO 65% DEFLACJI, NA RUBLU, GDY RESZTA ŚWIATA MA GALOPUJĄCĄ INFLACJĘ, KTÓRA SUKCESYWNIE NARASTA. NO TO MAMY NOWEGO NAJWYBITNIEJSZEGO ŚWIATOWEGO EKONOMISTĘ, WŁADYMIRA PUTINA. BRAWO WŁADYMIRZE, NIKT SIĘ NIE POŁAPAŁ, PIĘKNIE PAN WSZYSTKICH ROZEGRAŁ. DY NIE POWIEDZIEĆ "OGRAŁ"? CZAS NA ROZMOWY POKOJOWE TAK MYŚLĘ, BIEDNEGO ZEŁEŃSKIEGO CO U WRÓT TWOICH STOJĘ O PANI, DO UE?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AGORA 0,00% 5,31 2023-01-26 17:00:00