Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,64 zł , zmiana od tamtej pory: 0,35%

Re: WŁADYMIROWI PUTINOWI NALEŻY SIĘ NAGRODA NOBLA Z EKONOMII, ZAŁATWIŁEM

Zgłoś do moderatora
NO NIBY KTOŚ WYGRYWA NA UKRAINIE, TYKLO KASA WSZYSTKIM TOPNIEJE, A INFLACJA JEST 15% W RP. WSZYSTKO POLAKÓW KOSZTUJE, A UNIA NIE CHCE WOJNY, FRANCJA I RFN, NIE DADZĄ POLSCE Z UE ANI GROSZA, NA UKRAIŃCÓW. I NIE WYSYŁA BRONI ANI FRANCJA ANI RFN. POLSKA INICJATYWA JEST NA KOSZT POLSKI. CZYLI WIELKIE SŁOWA O MIŁOŚCI, A POTEM W DZIURAWYCH SKARPETACH RP Z UE PUSZCZĄ? A ROSJĘ Z PALIWAMI PRZYJMĄ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -0,18% 5,66 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.