Zobacz na wykres kiedy jest sygnał na K i myśl
Ja to nie ty, że naganiam od tygodnia i pisze o 0,10 a teraz jak już wszyscy widzą ze odbija to pisze ze kupiłem za 0,20 :D
O sygnale pisałem już dawno przy 0,19 a zaraz będzie nad sma45 więc jak już kupiłeś to się ciesz bo może coś odbije jak wykupią 0,21
A z resztą ty i tak nic z tego wykresy nie zrozumiesz to może lepiej nie patrz bo jeszcze sprzedasz swoje kupione za 0,20 xD
https://s3.postimg.org/mojxblq77/Wykres_p24.png