Dnia 2017-03-02 o godz. 12:06 ~Losowy_Nick napisał(a):
> Generalnie obserwuję Wasze rozmowy i uważam, że wywrzaskiwanie swoich racji z pomocą CapsLocka jest ponizej godności dorosłych ludzi
to pokazuje jego frustrację bo wyszedł na totalnego boleczka:)