fiu fiu, odważnie z tym że wiadomo że urośnie:)
ale spoko zaraz sobie wezmę kolejna paczke 10k po 0,2 bo juz na ka mało zostało i znowu będę miał kolejne akcje 3 grosze taniej niż ty:)
stad ten twój jad a najlepsze że ja nazywany przez ciebie leszczem kupuje 3 grosze taniej niż ty to kim ty jesteś:) hehe