hm , jakoś z tymi grantami to mnie średnio przekonuje . mało ciekawe jest to , że jak się pojawi coś więcej na K to natychmiast jest karmienie jak by sprzedający miał rozwolnienie . 1,13 wisi 5 tys i myślę że też dziś oddadzą , gość nie wytrzyma .
w czerwcu musi myć zwyczajne WZA , chyba trzeba będzie pójść i przepytać ich na wszystkie sposoby o co chodzi w tej spółce ,
jeśli jeszcze będzie po co ?
a tak a propos , jest jakiś święty od rynku kapitałowego ?
nie zawadziłoby się w desperacji do niego zwrócić .