Ciach to obecnie ma 5 mln zł już tylko , a reszta zarządu akcji to chyba nie ma , więc nie sypie bo nie ma czym , tak by uporządkować informacje . sam prof. to nigdy nie będzie sprzedawał , nawet po 10 groszy , tak to już jest z naukowcami , a poza tym Nano to jego dziecko .
nie wiem co będzie dalej ale jestem pełen obaw .
spotkanie z rynkiem kapitałowym chyba przerosło nowy zarząd , to specjaliści od medycyny i na nowym polu nie dają rady .
ciekawe kto im doradza ? albo nikt albo jakiś nieudacznik.
to nie zmienia faktu, że przy tak zaawansowanych projektach ( jeśli to prawda w sprawozdaniu , ale tam kłamać to kryminał )
ta cena to dziś dla kogoś kto wyłoży monetę na emisje to nie lada gratka . bo chyba nikt się dziś nie spodziewa ceny emisyjnej powyżej rynku , bądźmy rozsądni.